A A A

Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła - 01.10.2017 r.

1. Odpowiadając na apel Konferencji Eposkopatu Polski do wiernych Kościoła katolickiego w Polsce w związku z trzęsieniem ziemi w Meksyku, Ks. Arcybiskup Henryk Hoser zarządził, by zbiórkę do koszyczków na powyższy cel przeprowadzić po każdej Mszy św. we wszystkich Parafiach w dzisiejszą niedzielę.

Dziś na Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z Rodzicami, których dzieci przygotowują się do I Komunii św.

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o godz. 17.30 spotkanie z Rodziną Różańcową.

 

2. Przypominamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych każdego dnia o godz. 18.00, dzieci w czwartki o godz. 17.00.

 

3. We wtorek, święto Świętych Archaniołów Michała, Gabrirla i Rafała. Można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie Bazyliki katedralnej i odmówienie w niej Ojcze nasz i Wierzę.

 

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź rano i od godz. 17.00. Kancelaria w tym dniu nie będzie czynna.

 

5. W sobotę, 07października o godz. 6.00 rano wyjeżdzamy dwoma autokarami, aby uczestniczyć w "Różańcu do Granic".

 

6. Od dziś przez kilka niedziel będziemy zbierali podpisy "Zatrzymaj Aborcję" - aby podpis był ważny trzeba wpisać swój PESEL.

 

7.Za tydzień XVII Dzień Papieski, wzorem lat ubiegłych, po każdej Mszy św. składać będziemy do koszyczków dobrowolne ofiary na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

 

8.Zachęcam do nabycia tygodnika "Idziemy".