Wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna

Jesteśmy grupą ludzi w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach, z różnym doświadczeniem życiowym. Połączył nas Jezus, który każdego z nas zaprosił do tej Wspólnoty w różnym czasie, a my przyjęliśmy Jego zaproszenie i odpowiedzieliśmy na wezwanie „Pójdź za Mną”.

Wspólnota jest owocem Seminarium Odnowy Wiary jakie odbyło się w naszej parafii wiosną 2023 roku. Pierwsze spotkanie wspólnoty odbyło się w środę 26 kwietnia 2023 r. w kościele,  tak już pozostało. Spotykamy się nieprzerwanie od kwietnia 2023 r w każdą środę o godz. 19.150. Aktualnie spotkania wspólnoty odbywają się w nowej Sali w domu parafialnym.

Podczas cotygodniowych spotkań wspólnoty: trwamy na modlitwie, rozważamy Słowo Boże, oddajemy Bogu cześć i chwałę śpiewem i grą dzielimy się świadectwem wiary, które jest owocem spotkania z Panem Jezusem i ukazaniem Jego działania w naszym życiu. Nieustannie uczymy się i wzrastamy poprzez systematyczną formację, aby być coraz bliżej Pana Jezusa, aby coraz lepiej Go poznawać, aby każdego dnia żyć Jego Słowem.

Opiekunem naszej wspólnoty jest ks. proboszcz Mariusz Lech.

Spotkania naszej wspólnoty są otwarte dla wszystkich, dlatego jeżeli: szukasz swojego miejsca w Kościele, pragniesz budować i pogłębiać relacje z Bogiem, chcesz wielbić Boga śpiewem, grasz na instrumentach i chcesz w ten sposób oddawać Bogu chwałę, pragniesz dzielić się z innymi i rozwijać swoje talenty, chcesz rozważać piękno Słowa Bożego, pragniesz służyć Bogu i bliźniemu – zapraszamy, przyjdź, bo może właśnie w tej Wspólnocie Jezus przygotował dla Ciebie miejsce.

Czekamy na Ciebie w każdą środę o godz. 19.15 w sali w domu parafialnym.