III Niedziela Wielkanocna –14.04.2024 r.

1. Dziś zapraszamy na Narodowy Marsz Życia. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.00 w Archikatedrze Warszawskiej i równolegle w Katedrze Warszawsko-Praskiej a o godz. 12.30 wyruszy z Placu Zamkowego aby dotrzeć do Placu Trzech Krzyży.

2. Dziś dodatkowa Msza św. Dla rodziców i dzieci przygotowujących się w naszej parafii do przyjęcia I Komunii św..

3. Spotkanie grupy młodzieżowej dziś o 16.30. w Domu Parafialnym.

4. Jutro na godz. 19.00 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na ostatnie spotkanie przed uroczystością I Komunii św. ich dzieci

5. Spotkanie Biblijne we wtorek o 19.00 w Domu Parafialnym.

6. Spotkanie Katechizmowe w środę o 10.00 w Domu Parafialnym.

7. W środę spotkanie Wspólnoty modlitewno – ewangelizacyjnej w sali w domu parafialnym o godz. 19.15

8. Pielgrzymi wyjeżdżający na pielgrzymkę śladami Św. Faustyny zbierają się w czwartek przed kościołem o 15.15.

9. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na Warsztaty JA+TY=MY, który odbędą się w dniach 11 i 18 maja 2024 r.  w  naszej parafii. Poprowadzą je ks. Mariusz Lech i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć:  sobota 8.00-18.00, druga sobota 9.00-18.00 – w tym Msza św. Informacje na stronie internetowej i u ks. proboszcza.

10. Zapraszamy aby sięgnąć po nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy” w tym tygodniu dotyka tematu sumienia .

11. Zapowiedzi: Marcin Jakub Olko, kawaler z parafii tutejszej i Maria Marta Puzik, panna z parafii Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu, zapowiedź druga

Adrian Golicki, kawaler i Alicja Brzuzy, panna, oboje z parafii tutejszej, zapowiedź pierwsza

Diakon Przemysław Dagis, syn Grzegorza i Doroty, pochodzący z parafii pw. Narodzenia NMP w Warszawie – Płudach, alumn VI roku Wyższego Seminarium Duchownego pw. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Tarchominie, będący na praktykach w parafii św. Benedykta w Warszawie Wawrze-Sadulu, 1 czerwca 2024 r. ma przyjąć święcenia prezbiteratu. Polecamy diakona modlitwie parafian a jeżeli ktoś wie o jakichkolwiek przeszkodach proszony jest o zgłoszenie tego do tutejszego duszpasterstwa. Jest to zapowiedź pierwsza