Warsztaty dla małżeństw Ja + Ty = My

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 11 i 18 maja 2024 r.  w  parafii św. Benedykta. Poprowadzą go ks. Mariusz Lech i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć:  sobota 8.00-18.00, druga sobota 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA

Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne
 
ZGŁOSZENIA

Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób.
 
DZIECI

Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 18.00 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.
 
KOSZT

Całkowity koszt udziału w Programie to 600zł od pary małżeńskiej. Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiady (w 2 soboty) serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)
Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia na stronie Fundacji https://programy.fpr.pl/programy/11-i-18-maja-program-jatymy-w-wawrze
Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką w dniu rozpoczęcia warsztatu.
 
KONTAKT
 
Pytania dot. Programu JA+TY=MY w Warszawie – Sadulu prosimy kierować pod adresem: parafiabenedykta@gmail.com
Prosimy napisać dodatkowo emaila na którego odeślemy krótką ankietę do wypełnienia jeszcze przed rozpoczęciem warsztatów.