II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Bożego Miłosierdzia 7.04.2024 r.

 1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dzisiaj za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia i wypełnienie zwykłych warunków możemy zyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszamy na godzinę 15.00 na Godzinę Miłosierdzia do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 2. Dzisiaj ofiarą do puszek po Mszach św. możemy wesprzeć dzieła Caritas naszej diecezji.
 3. Dziś spotkanie nt. wulgaryzacji języka z p. Małgorzatą Nawrocką pisarką i dziennikarką zajmująca się przemianami we współczesnej kulturze o 16.00 w sali w domu parafialnego.
 4. Jutro w poniedziałek będziemy obchodzić liturgiczną uroczystość Zwiastowania NMP przeniesioną z 25 marca. Jest to Dzień Świętości Życia. W tym dniu jest możliwość duchowej adopcji dziecka nienarodzonego. Zapraszamy aby podjąć to duchowe wyzwanie. Będzie taka możliwość jutro podczas Mszy św. o godz. 18.00
  5. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających na pielgrzymkę śladami Św. Faustyny jutro o 19.00 w Domu Parafialnym
  6. Spotkanie Biblijne we wtorek o 19.00 w Domu Parafialnym.
 5. W środę spotkanie Wspólnoty modlitewno – ewangelizacyjnej w sali w domu parafialnym o godz. 19.15
 6. W przyszłą niedzielę promocja ministrancka podczas Mszy o 10.30.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Narodowy Marsz Życia. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.00 w Archikatedrze Warszawskiej i równolegle w Katedrze Warszawsko-Praskiej a o godz. 12.30 wyruszy z Placu Zamkowego aby dotrzeć do Placu Trzech Krzyży.
  10.  Wszystkim ofiarodawcom naszej parafii wyrażamy serdeczną wdzięczność i zapewniamy ich o modlitwie przed obliczem Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny i Mszy św. w każdą środę o godz. 18.00.
 8. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na Warsztaty JA+TY=MY, który odbędą się w dniach 11 i 18 maja 2024 r.  w  naszej parafii. Poprowadzą je ks. Mariusz Lech i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć:  sobota 8.00-18.00, druga sobota 9.00-18.00 – w tym Msza św. Informacje na stronie internetowej i u ks. proboszcza.
 9. Zapraszamy aby sięgnąć po nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy” w tym tygodniu poświęcony tematyce Bożego Miłosierdzia.