Worship Style

Zajęcia Worship Style stworzone są z myślą o osobach wierzących i poszukujących dobra dla siebie i swoich dzieci. Dla tych, którzy chcą dbać o swoje ciało i rozwijać się w zgodzie z wyznawanymi przez siebie wartościami.

Autorski program zajęć oparty jest na technikach różnych stylów tańca street dance (hip hop, popping, house), ale tańca współczesnego (modern), jazz, balet, latino, african oraz fitness.

Choreografie, ćwiczenia i improwizacje tworzone są z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem, jednak na każdym poziomie zaawansowania warto wracać do podstaw aby je szlifować.

Poznane kroki i układy pomagają kształtować koordynację, pamięć ruchową, a przy okazji przyczyniają się do utrzymania prawidłowej postawy ciała oraz sprawnego, silnego i pięknego ciała, które jest Świątynią Ducha Świętego.

Poprzez zajęcia w przyjaznej atmosferze, naukę przez zabawę i współpracę budujemy zdrowe poczucie własnej wartości i godności dziecka Bożego.

Tworzymy bezpieczną przestrzeń do wyrażania siebie przed Bogiem poprzez ruch. Doświadczamy radości i wolności w tańcu przed Bogiem, jak Król Dawid (2 Sm 6,5).

Na zajęciach wykorzystujemy jedynie muzykę chrześcijańską, która niesie pozytywny przekaz, kształtuje właściwe moralnie postawy i ukazuje przykład wiary, nadziei miłości.

Z całego serca zapraszam do zapisu

Z Bogiem,

Pokój i dobro

Instruktor i Animator Tańca Uwielbienia Worship Style

Patrycja Rutkowska