OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 30.04.2023r.

W nocy z piątku na sobotę z naszej parafii wyruszyła pielgrzymka śladami Św. Benedykta. Zachęcamy do modlitwy w intencji pielgrzymów. Niech wzajemna pamięć modlitewna zawiązuje między nami duchową wspólnotę.
Niedziela
– Rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele- spotkanie dla młodzieży o 16.30 w Sali nad zakrystią.- godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 18.00.
Poniedziałek
– Rozpoczyna się Maj miesiąc poświęcony szczególnej czci N.M.P. Zapraszamy na nabożeństwa majowe – w niedzielę o 18.30; w pozostałe dni po Mszy wieczornej ok. 18.30.- W liturgii wspomnienie Św. Józefa. rzemieślnika
Wtorek
– W liturgii wspomnienie Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
Środa
– Uroczystość N.M.P., Królowej Polski, głównej patronki Polski; Msze o 7.00, 10.30, 19.00 – nie będzie Mszy z nowenną o 18.00!- adoracja Najświętszego Sakramentu od 18.00.- nabożeństwo majowe o 18.30- z racji uroczystości Kancelaria Parafialna będzie nieczynna
Czwartek
– W liturgii wspomnienie Św. Floriana, męczennika, patrona naszej diecezji warszawsko-praskiej- I czwartek miesiąca – wieczorna Msza z formularza o Jezusie Chrystusie Najwyższym i wiecznym Kapłanie; zachęcamy do modlitwy o nowe powołania do służby w Kościele
Piątek
– I Piątek miesiąca – spowiedź od godziny 17.00- Wieczorna Msza z formularza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa
Sobota
– W liturgii wspomnienie Św. Apostołów Filipa i Jakuba- I sobota miesiąca- Spotkanie Formacyjne Żywego Różańca o 9.00 w kościele W programie: sprawy organizacyjne, konferencja o siódmej prośnie Modlitwy Pańskiej; adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa; ok 10.00 Msza Święta z formularza o N.M.P. w tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego.
Za tydzień w niedzielę
– I niedziela miesiąca- przez cały dzień będzie z nami o. Kazimierz – karmelita bosy z Białorusi. Ojciec będzie głosił kazania i prosił o wsparcie dla swojego klasztoru.- Spotkanie dla młodzieży o godzinie 17.30 – będzie to spotkanie modlitewne.
Inne
– Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Śladami Św. Maksymiliana Marii Kolbego do Zduńskiej Woli, Pabianic i Niepokalanowa. Wyjazd autokarem 10 czerwca o godzinie 5.00 spod kościoła, powrót ok. 20.00. Koszt 200zł; płatność przy zapisie. Zapisy u ks. Marcina (tel.: +48 782 242 093; e-mail: swbenedykt.wikariusz@gmail.com ).
– (godzina 12.00) Zapowiedzi: Jakub Bartłomiej Chmielnicki, kaw. z par. MB Królowej Polski w Sandomierzu i Anna Wojda, panna z par. tut. Zapowiedź 2.