A A A

Duszpasterze

 

 

Ks. prałat Tadeusz Olaczek

 

Proboszcz parafii św. Benedykta w Warszawie Wawrze-Sadulu.

 

Urodzony 21 kwietnia 1946 r. Święcenia kapłańskie przyjął 28 maja 1972 r. z rąk kard. Stefana Wyszyńskiego. Był wikariuszem w Jakubowie, Jadowie, św. Augustyna w Warszawie. Proboszcz - budowniczy kościoła i plebanii -  w parafii Kutno-Dybów w latach 1986 - 1992 . W latach 1992 - 2010 r. proboszcz - budowniczy kościoła parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Pięknej Miłości w Warszawie-Tarchominie.Dziekan Dekanatu Tarchomińskiego. 01.11.1998 – 01.07.2009. Odznaczenia:

przywilej noszenia rokiety i mantoletu 23.12.1995
kanonik honorowy Kapituły Kolegiackiej 24.12.1997 – 25.12.1999
kanonik gremialny Kapituły Kolegiackiej 25.12.1999 – 25.03.2012
kanonik gremialny Kapituły Konkatedralnej od 25.03.2012

 

Ks. Wikariusz Dariusz Rejmuza

Święcenia przyjął dn. 09 czerwca 2001r z rąk Bp. Kazimierza Romaniuka. Studia - licencjat, UKSW, teologia moralna.

Przebieg posługi kapłańskiej:

wikariusz Świętej Trójcy, Kołbiel, 30.06.2001– 29.06.2002
wikariusz Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 29.06.2002 – 03.07.2004
wikariusz MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 03.07.2004 – 01.07.2006
wikariusz Św. Jana Chrzciciela, Józefów-Michalin, 01.07.2006 –15.10.2008
wikariusz Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 15.10.2008 – 26.08.2012
wikariusz Św. Benedykta, Warszawa-Wawer-Sadul, od 26.08.2012